Usługi fleksodruku

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i jest w stanie realizować najbardziej skomplikowane zamówienia swoich klientów. Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym, jesteśmy w stanie nanosić nadruk Ina róznego rodzaju powierzchnie, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klientów i realizować projekty, których realizacji nie podjęliby się inni. Jedną z naszych specjalności jest druk fleksograficzny, który powstał pod koniec XIX wieku i od tego czasu został rozwinięty do tego stopnia, że dzisiaj cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – ze względu na bardzo duże możliwości, jakie daje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z niej – z całą pewnością znajdziecie państwo u nas dokładnie to, czego szukacie.

Dlaczego druk fleksograficzny http://www.atriapolska.pl?

Przede wszystkim dlatego, że jest to metoda dająca bardzo duże możliwości drukowania na różnych powierzchniach, zarówno płaskich, jak również nierównych. Pozwala nanosić farbę drukarską na różnego rodzaju powierzchnie – nie tylko papier, ale również tworzywa sztuczne, syntetyczne czy folię. Dzięki temu jest powszechnie stosowany do tworzenia różnego rodzaju materiałów reklamowych, a także etykiet, np. na butelki. Pozwala realizować zróżnicowane projekty, daje możliwość drukowania w dużych ilościach, a także na najbardziej wytrzymałych materiałach. Dzięki odpowiedniej selekcji powierzchni do drukowania, a także wyborowi wysokiej jakości farb – solwentowych, wodnych czy UV – możliwe jest osiągnięcie wspaniałych efektów wizualnych.

Dlaczego my?

Nasza firma to sprawdzone usługi poligraficzne. Ciągle się rozwijamy i stawiamy wyłącznie na sprawdzone, nowoczesne rozwiązania, spełniające największe oczekiwania klientów. Zapewniamy pełen profesjonalizm i kompleksową realizację nawet najbardziej rozbudowanych zamówień, a nasi specjaliści podchodzą do każdego z państwa w pełni indywidualnie. Zapraszamy więc do kontaktu i przedstawienia nam swoich potrzeb, a z pewnością będziemy w stanie je spełnić – zgodnie z oczekiwaniami!

You may also like